AGILITY

v zázemí na cvičáku

ve skupině

individuálně

POSLUŠNOST

v zázemí

v terénu

individuálně

CO DĚLÁM A PROČ?

Učím lidi, jak učit psy, aby se stali jejich parťáky. V agility se snažím jejich znalosti prohlubovat, dělat z nich týmy, učím je se hýbat po parkuru a pozvedám jejich nonverbální komunikaci na vyšší level.

Věřím, že každý, kdo má psa, by měl mít nějaké teoretické minimum, proto je první lekce převážně hodně ukecaná. Vysvětluju, jak se psi učí, jak je motivovat a jak k tréninku přistupovat. Hned si něco ukážeme, abyste mohli odejít s domácími úkoly.

Trénování a práci s lidmi miluju. Baví mě pomáhat jednotlivcům i rodinám, aby našli se svým psem společnou řeč a zábavu.  Zapni pes je moje srdcovka, zakládám si na osobním přístupu a každého, kdo za mnou zavítá okamžitě beru za svého.

PRO KOHO JSOU TRÉNINKY DOBRÉ?

Tréninky jsou vhodné pro všechny lidi, kteří chtějí mít ze svého psa poslušného parťáka do života a kteří s ním chtějí dál prohlubovat vztah a učit se společně novým dovednostem.

Na tréninkách běžně posouváme limity vaše i vašeho psa. Vždycky se snažím, aby tréninky probíhaly zábavnou formou a v pozitivně laděném duchu. A jasně… Pokud se mi zalíbíte, budu se vás snažit přetáhnout k nám, na zapni psí stranu. Co takhle agility, hm? Poslušnost je důležitá, ale časem to začne být nuda, je třeba zkusit nějaký sport a u nás volba padla na agility. Tak co? Přidáte se k nám?

výcvik psů

A CO DĚLÁME SPOLEČNĚ?

U mě to sice může skončit, ale také nemusí. Pokud vás psí svět baví, na tréninkách si vždycky dobře pokecáte a rozhodli jste se, že agility je pro vás a vašeho psa to pravé, můžete se stát členem spolku Zapni psa a užívat si kopce srandy pravidelně až do skonání.

Členi mají přístup na cvičák non-stop a tak se mohou spolu scházet i mimo vypsané tréninky a pořádně dopilovat to, co se na běžné lekci nestihne. Zkrátka se stanete součástí party, někým kdo pravidelně zapíná svého psa a dělá ho šťastným po celý jeho život. Zapni psa není obyčejný cvičák, je to životní styl, jehož můžete být součástí i vy.

#VIMJAKZAPNOUTPSA

Co s sebou na trénink?

  • – jídlo, kterým běžně psa krmíte a nějaký ten pamlsek
  • – vodítko, nejlépe obyčejné (ne flexi)
  • – oblíbenou hračku, pokud jste si doteď nehráli, pokusíme se to změnit
  • – přetahovací hračku

Jak to probíhá?

  • – nejdřív se seznámíte a povíte nám něco pejskovi
  • – vždy jeden pes cvičí a druhý odpočívá a je na vodítku
  • – lekce trvá 60 minut
  • – v případě, že je na lekci jen jeden člověk, lekce probíhá intenzivně 30 minut

NÁŠ DREAMTEAM

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA BLOGU

SLEDUJ NÁŠ PSÍ SVĚT

kaniko žere zapni psa
zapni psa bere mamut
nonstop dogwear zapni psa