O nás

A jak to vlastně vzniklo?

…aneb jak jsem pověřila sama sebe k tomu, abych vám povyprávěla zapni psí příběh.

Před pár lety jsme se s Kikinou odhodlaly založit svůj cvičák. Místo kde nebudeme omezené časem a kde budeme moct trénovat a trávit nezapomenutelné chvíle se svými kámoši. Vymýšlením názvu jsme trávily celé boží dny, dopisovaly jsme si ve škole, ve vaně, v posteli a doháněly jsme se k šílenství i osobně. Hnedka ze začátku se k nám přidala čerstvě dostudovaná grafička Terka. Spojila se s námi a naše dosavadní nápady zvěčnila kultivovanějším způsobem než se doposavad dařilo nám. Jak šel čas, tvořila se parta. Někteří lidé odcházeli, jiní přicházeli a někteří zůstávali a ty se s námi smáli a běhali. Jak už to tak chodí, po škole přichází pracovní proces a člověku se mění priotity. Kikina, která si našla flek zatímco já byla ještě chudý studentík, se zamilovala do své práce a postrádala energii rozvíjet jiné projekty. Já však byla zapálená až na půdu. Na cvičáku jsem začala trénovat už od začátku našich věků, což byl vždycky můj sen a mít cvičák byl taky vždycky můj sen, a tak postupem času a po hromadě přemítání padl zapni pes na začátku roku 2019 oficiálně do mých spárů. Zapni psa však nejsem jenom já nebo ti co mají na webu fotku s popiskem. Zapni psa je komunita. Parta lidí, kteří jsou si kamarády a kteří na místě, na kterém se scházíme vždycky budou mít své místo. U nás a s námi vždycky zapomenete na všední starosti, najdete rameno, na které se můžete vybrečet a najdete také profesionální pomoc při psím tréninku.

Pac a pusu.
Bára

My všichni se podílíme na tom, abyste se u nás měli fajn:

adina - zapni psa

opečovatelka a trenérka Bára

Kdo se k nám nahlásí, ten na mě většinou taky narazí. Jsem vášnivý trenér, dvorní intagramer a taky zákaznická opečovatelka. Máte otázku? Napište nebo zavolejte, páč momentálně sedím na všech židlích já.

agility praha

královna administrativy Kikina

Většinu času se momentálně trápím na cvičáku tréninkem své neunavitelné a sebevražedné borderky. Ve chvílích volna se prohrabuju všemožnými zapnipsími papíry. Faktury mi říkají pane a úřady mě milují.

šikovná grafička Terka

Moje chvíle přichází vždycky, když se nám v hlavě začnou rojit nápady. Nejplodnější jsem samozřejmě nad sklenkou vína s Bárou a nebo když můj pes zrovna letí nad překážkou. Tužku do ruky, noťas na klín a jedu.

akční trenérka Anička

Trénování je můj relax od každodenních povinností. Potkat se se mnou můžete u frisbeečka nebo na poslušnosti. Pokud máte doma neposluchu nebo zarputilého loviče čehokoliv co lítá, neváhejte se ke mně nahlásit.

dvorní maskot Swič

Vznikl jsem hlavou dvou žab a rukou té třetí. Jak už jste asi poznali, jsem ten pes ze žárovky. Celý den se válím tady na webu a občas zavítám na sociálních sítě. Starám se o to, aby to v týmu všechno šlapalo. Myslím, že chápete, že jsem dost důležitej.