Online koučink

[vc_row css=”.vc_custom_1529482955238{padding-bottom: 25px !important;}”][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

ONLINE KOUČINK

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Cena: 600,- /týden (zahrnuje čas, který strávíme koukáním na videa, komunikací s Tebou a jednu 30 minutovou online nebo osobní face to face konzultaci)

Pokud se na tréninku dohodneme, že pro psa bude momentálně nejjednodušší trénovat doma, kde se oba cítíte v klidu, přichází na řadu online koučink. Je to jednoduché, na začátek dostaneš úkoly na doma a během celého týdne posíláš videa z domácích tréninků. My se ně vždycky mrkneme a následně zašleme zpětnou vazbu. Na konci pracovního týdne dostaneš zhodnocení a prokonzultujeme další postupy. Jakmile se posunete v dostatečné míře, začnete chodit zase na cvičák nebo do terénu. Záleží čistě na preferencích a schopnostech daného týmu.

[/vc_column_text][vc_empty_space][ult_buttons btn_title=”Zjisti více o trenérovi” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fzapnipsa.cz%2Ftrener%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_bg_color=”#fff568″ icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_family=”font_family:Roboto|font_call:Roboto”][vc_empty_space][vc_column_text]Pokud máš zájem o online koučink, napiš na zapnipsa@gmail.com nebo zavolej na číslo +420 604 841 511.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]