POSLUŠNOST

Tréninky poslušnosti probíhají většinou ve skupinách po dvou týmech s maximálně individuálním přístupem. Výchova psa by neměla probíhat podle žádné šablony a každý majitel psího parťáka má většinou vlastní představu o tom, jaké situace by jeho pes měl zvládat. Podle toho se pak spolu spolu domluvíme, co by pejsek měl umět, a jaké povely a jaká kritéria pro tyto dovednosti stanovíme.

BASIC

Basic je označení pro jednorázový vstup. Pokud jdeš poprvé, chceš si to zkrátka jen vyzkoušet nebo máš v plánu chodit nepravidelně jednou za čas a jinak si spíš cvičit doma sám, tak je pro tebe tahle varianta ta pravá.

HOBBY

Hobby je v hodné pro pravidelně docházející pejskaře, kteří touží po vypnutí své hlavy a zapnutí té psí každý týden. Vždy když si předplatíš alespoň čtyři lekce předem, máš nárok na slevu. Jedna lekce Tě tak vyjde o dost méně než jednorázový vstup.

ČLEN

Členství se vyplatí spíše zapáleným agiliťákům. Pokud ale máte chuť stát se naší součástí, baví vás cvičit poslušnost a máte chuť si jít občas zatrénovat i sami, neváhejte se ozvat.

Odebírej čerstvé novinky ze Zapni psa

Jsi kurzant?

Přihlaš se do svého

© 2020 Zapni psa, All Rights reserved