Poslušnost

Tréninky poslušnosti probíhají většinou ve skupinách po dvou týmech s maximálně individuálním přístupem. Výchova psa by neměla probíhat podle žádné šablony a každý majitel psího parťáka má většinou vlastní představu o tom, jaké situace by jeho pes měl zvládat. Podle toho se pak spolu spolu domluvíme, co by pejsek měl umět, a jaké povely a jaká kritéria pro tyto dovednosti stanovíme.

BASIC

Basic je označení pro jednorázový vstup. Pokud jdeš poprvé, chceš si to zkrátka jen vyzkoušet nebo máš v plánu chodit nepravidelně jednou za čas a jinak si spíš cvičit doma sám, tak je pro tebe tahle varianta ta pravá.

HOBBY

Hobby je v hodné pro pravidelně docházející pejskaře, kteří touží po vypnutí své hlavy a zapnutí té psí každý týden. Vždy když si předplatíš alespoň 5 lekcí předem, máš nárok na slevu. Jedna lekce Tě tak vyjde o dost méně než jednorázový vstup.

ČLEN

Členství se vyplatí spíše zapáleným agiliťákům. Pokud ale máte chuť stát se naší součástí, baví vás cvičit poslušnost a máte chuť si jít občas zatrénovat i sami, neváhejte se ozvat.

Chceš to zkusit?

Předtím, než se přihlásíš na trénink, přečti si prosím souhrn praktických informací, které jsem pro Tebe sepsala.

Odebírej čerstvé novinky ze Zapni psa

Jsi účastníkem ONLINE kurzu?

Přihlaš se do svého

© 2020 Zapni psa, All Rights reserved