O trenérovi
trenér - výcvik psů

Jmenuji se Barbora Opltová a jsem trenérem týmu zapni psa

bára opltová výcvik psů
agility zastavovaná zóna
agility bára opltová

Jsem zarytý milovník psů

Psy jsem milovala odmalička. Tak moc, že jsem své vlastní rodiče doháněla k šílenství. Vášeň pro tyto čtyřnohá stvoření mě dosud neopustila, a tak veškerý volný čas trávím v přírodě, na tréninku se svými psy anebo na cvičáku zapni psa trénováním svých svěřenců.

Trénuji od roku 2015

Trenérské činnosti se věnuji od roku 2015, kdy jsme s kamarádkou založili svůj první cvičák. Už tehdy jsem věděla, že je to ono! Do trénování vkládám sama sebe, jsem tvrdá, jsem perfekcionistka, ale jsem také pozitivní a otevřená. Věřím, že mám přesně to, co by dobrý trenér měl mít.

Aktivně se vzdělávám a závodím

Pravidelně se účastním různých závodů a absolvuji vzdělávací programy, abych byla schopná předávat ostatním plnohodnotné a věcné informace. Tou nejlepší školou jsou však pro mě moji klienti. S každým novým psem, novou výzvou a aplikovaným řešením přichází spousta cenných zkušeností.

agility zapni psa

Tereza Kučírková a Zuky

U zapni psa s Bárou Opltovou jsem začala jen na zkoušku, abych zjistila jaké to bude a jestli by mě to bude bavit. Hned po první hodině s Bárou jsem byla spokojená a věděla jsem že to je pro nás to pravé. Pořídila jsem si psa a začalo jsem chodit pravidelně. Bára nás neustále vede kupředu. Ať mám jakýkoliv problém zkusíme ho spolu vyřešit a věřte mi, že těch problémů bylo spousty. Stále se zlepšujeme. Kdykoliv má Bára volno a ví, že potřebujeme trénovat, hned píše jestli nechci na cvičák něco zase obrátit k dobru. Dělá pro nás první poslední jen aby jsme všichni byli spokojení , a tak to podle mého má taky být, ale ne každý trenér je jako Bára.

agility zapni psa

Kristýna Housarová a Yuchú

K Báře chodíme trénovat už dva roky. Za tu dobu se z citlivého a nejistého štěňátka stala nadšená agiliťačka a hlavně pohodový parťák do života. A i když občas agilitíme i jinde, tak se vždycky rády vracíme. Bára se totiž věnuje každému týmu individuálně, trpělivě vše vysvětlí i zodpoví, a navíc na tréninku vládne vždy pohodová atmosféra. Co může být lepší, než protáhnout sebe i psíka a u toho si vlastně odpočinout?

závodník agility

Sarah Truijensová a Dorotka

Tréninky s Bárou baví mě i mého psa. Věnuje se každému individuálně, dává skvělé tipy a rady jak začínajícím, tak závodícím týmům. Každý trénink se věnujeme pokaždé jiným zapeklitostem, které nás na závodech můžou potkat, nebo třeba děláme cviky na motivaci a soustředění.

agility zapni psa

Martina Hlaváčková a Samka

U Báry trénujem druhým rokem. Jsem věčný začátečník a dělám spoustu chyb. Přesto jsme udělaly s mojí borderkou obrovský kus práce. Díky Báře. Přes nekonečné chyby, které dělám a kazím to mé bordeřičce, je Bára trpělivá, až se občas divím. Pořád dokola trpělivě vysvětluje, ukazuje a ukazuje a zase vysvětluje. Dokud to neuděláme správně, tedy já. Díky tomuto přístupu jsme se posunuly o pořádný kus dopředu. A věřím tomu, že pod Bářiným vedením budeme určitě do budoucna za hvězdy.

odborný výcvik psů
odbornost zapni psa