Blog

V sobotu 4.6.2016 jsme se zúčastnily jako spolek první veřejné akce. Jednalo se o dětský den na Praze-Libuš, kde jsme zajišťovaly doprovodný program pro děti. Cítíme upřímnou radost a jsme vděčné, že jsme si měly možnost vyzkoušet, jaké to je podílet se na organizaci a následně sdílet všechny ty příjemné pocity z dobře odvedené práce.

Tímto článkem bychom chtěli poděkovat všem lidem, kteří za námi se svými psími parťáky na Dětský den dorazili a pomohli nám. Celé odpoledne běželo jako na drátkách. Na agility plácku se agilitilo a v mazlícím koutku se mazlilo a přecpávalo. Na programu bylo také vystoupení dogfrisbee a dogdancingu, které si vzala na starost Adéla Klepalová s Jess. Myslím, že děti na ně dlouho nezapomenou.

Prostřednictvím naší kamarádky Péti Cihelkové, která se s námi zúčastnila posledních závodů ze seriálu Nativia Challenge, jsme se dozvěděli o organizaci Lanzpodenco, která zprostředkovává adopci španělských galgů, a zajistili jsme jim místo na Dětském dni také. Sešla se u nich skoro celá chrtí rodina a lidé se u jejich stánku zastavovali pro pohlazení a cenné informace ohledně adopce.

Ivča Šimůnková s canisterapeutem Dantíkem se pilně věnovali dětem!

Ivča Šimůnková s canisterapeutem Dantíkem se pilně věnovali dětem!

Naše vřelé díky patří: organizátorům Dětského dne Prahy-Libuš, kteří nám vyšli vstříc se všemi požadavky, Matějovi Bláhovi za posekaný trávník na cvičáku a pomoc se stěhováním překážek, Adéle Klepalové s Jess za naprosto bezkonkurenční ukázku dogdancingu a dogfrisbee, Martině Boháčové se Sayíkem za předvádění agility, Adéle Obersteinové s Larou, Míše Dražanové s Jamie a Sáře a Denče Truijensovým s Viky za pomoc se sklízením překážek a stanů, a účast v mazlícím koutku, Ivče Kremličkové s Coudíkem za fotky a účast v mazlícím koutku, dále děkujeme Romče Zahradníkové s Calvinem a Dýdou, Ivče Šimůnkové s Dantíkem, Kristýně Kodetové s Afri a Martinovi Bláhovi s Majdou za účast v mazlícím koutku. Všichni jste nám moc pomohli!

Celý den bych ještě jednou shrnula jako opravdu vydařený a pokud se nám naskytne další možnost spoluúčasti na podobné akci, určitě jdeme do toho!

Všechny děti se k pejskům chovaly velice ohleduplně!

Všechny děti se ke pejskům chovaly velice ohleduplně!

Jedno takové velké překvápko!

Jedno takové velké překvápko!

Leave a Reply
Facebook Zapni psa