Tréninkový plán

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Potřebuješ nastavit pevný režim? Že seš to ty, zpracujeme pro Tebe tréninkový plán, dle kterého maximálně zefektivníš svoje pokroky.

Jednorázová cena tréninkového plánu je 1500,- Kč a je na měsíc. Můžeš si ho pak obměňovat a aktualizovat dle svého uvážení.

A proč je tréninkový plán strašně skvělá věc? Maximálně totiž zefektivní Tvoje úsilí. Není tajemstvím, že dobře si naplánovat svůj čas není na škodu. Stejně tak je to i s tréninkem. Ať už chceš běhat agility, nebo máš se svým pejskem problém a potřebuješ se ho zbavit, tréninkový plán Ti pomůže k tomu, aby vaše pokroky byly konstantní a pro psa schůdné. Často se totiž stává, že majitelé čtyřnožců mají tendenci jednou za týden zasednout k pejskovi a nalít mu do hlavy co možná nejvíce informací. Takový trénink ale není efektivní, psa demotivuje a nic si z něho prakticky neodnese. Deset minut každý den a formou hry je k nezaplacení. Je toho ovšem tolik, co pes potřebuje umět a přemýšlet před tréninkem nad tím, co zrovna potřebuješ trénovat zabere velké množství času. S tréninkovým plánem se těmhle strastem však zaručeně vyhneš!

trenér agility barbora opltová

Pokud máš zájem o tréninkový plán, napiš na zapnipsa@gmail.com nebo zavolej na číslo +420 604 841 511.