[vc_row css=”.vc_custom_1529482955238{padding-bottom: 25px !important;}”][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

TRÉNINKOVÝ PLÁN

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Potřebuješ nastavit pevný režim? Že seš to ty, zpracujeme pro Tebe tréninkový plán, dle kterého maximálně zefektivníš svoje pokroky.

Jednorázová cena tréninkového plánu je 1500,- Kč a je na měsíc. Můžeš si ho pak obměňovat a aktualizovat dle svého uvážení.

A proč je tréninkový plán strašně skvělá věc? Maximálně totiž zefektivní Tvoje úsilí. Není tajemstvím, že dobře si naplánovat svůj čas není na škodu. Stejně tak je to i s tréninkem. Ať už chceš běhat agility, nebo máš se svým pejskem problém a potřebuješ se ho zbavit, tréninkový plán Ti pomůže k tomu, aby vaše pokroky byly konstantní a pro psa schůdné. Často se totiž stává, že majitelé čtyřnožců mají tendenci jednou za týden zasednout k pejskovi a nalít mu do hlavy co možná nejvíce informací. Takový trénink ale není efektivní, psa demotivuje a nic si z něho prakticky neodnese. Deset minut každý den a formou hry je k nezaplacení. Je toho ovšem tolik, co pes potřebuje umět a přemýšlet před tréninkem nad tím, co zrovna potřebuješ trénovat zabere velké množství času. S tréninkovým plánem se těmhle strastem však zaručeně vyhneš!

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2558″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ult_buttons btn_title=”Zjisti více o trenérovi” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fzapnipsa.cz%2Ftrener%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_bg_color=”#fff568″ icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_family=”font_family:Roboto|font_call:Roboto”][vc_empty_space][vc_column_text]Pokud máš zájem o tréninkový plán, napiš na zapnipsa@gmail.com nebo zavolej na číslo +420 604 841 511.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]