Jsem nadšená! V sobotu 22.6.2016 jsme se rozhodly potrénovat sbíhané zóny  společně se Sabčou Šťastnou, která je teďka s Taiwou zhruba ve stejné fázi jako já s Adinou. Začaly jsme zvedat a přidaly jsme i druhé prkno s nástupkou, aby přechod byl plynulý…

Nevěřila jsem svým očím, zóny byly téměř stoprocentní.  Zvedaly jsme postupně až do výšky asi dvaceti centimetrů a všechno bylo naprosto bez problémů. Jelikož je Adina starší, zvládla méně opakování než Taiwa, je rychleji unavená, vůbec to však nevadilo. Bylo vidět, že chápe o co jde.

Každopádně si myslím, že Adina zvedání zvládá bez problému díky tomu, že běháním na položeném prkně strávila opravdu dlouhou dobu – minimálně dva měsíce. Neměla jsem potřebu nikam spěchat a zóny jsem po několikáté přeučovala, takže mi ani nic jiného nezbývalo. Adina si alespoň krásně osvojila krok a je si při sbíhání jistější.

Sabča má v plánu Taiwu naučit zóny sbíhané i zastavované. Já se rozhodla používat pouze sbíhané. Věřím, že lze dobře naučit oboje, ale protože Adina povely absolutně nevnímá a mám i podezření, že blbě slyší, nechci ji mást. Vím, že by toho na ni už bylo moc.

-Bára