Agility

AGILITY

Agility je naším sportem číslo jedna. Otevřené dveře u nás mají začátečnické i pokročilé týmy. Po úvodním seznámení spolu najdeme styl a způsob učení, který bude nejlépe vyhovovat tobě i tvému čtyřnohému parťákovi. Všechno si vysvětlíme a domluvíme se, co budeš učit doma, abychom mohli na trénincích plynule navazovat na nové a nové věci. Chceš si se svým čtyřnohým kámošem užít spoustu zábavy a stát se tím nejlepším týmem? Tak nečekej a šup do rezervací.

BASIC

jednorázové platby
300,- Kč
/ 60 min. / 2 týmy
300,- Kč / 30 min. / 1 tým

Basic je označení pro jednorázový vstup. Pokud jdeš poprvé, chceš si to zkrátka jen vyzkoušet nebo máš v plánu chodit nepravidelně jednou za čas, tak je pro tebe tahle varianta ta pravá.

HOBBY

min. 4 předplacené lekce
250,- Kč
/ 60 min. / 2 týmy
250,- Kč / 30 min. / 1 tým

Hobby je v hodné pro pravidelně docházející agiliťáky, kteří touží po vypnutí své hlavy a zapnutí té psí každý týden. Vždy když si předplatíš alespoň čtyři lekce předem, máš nárok na slevu. Lekce Tě tak vyjde o dost méně než jednorázový vstup.

INTENSE

min. 8 předplacených lekcí
350,- Kč
/ 90 min. / 2 týmy
350,- Kč / 45 min. / 1 tým

Chceš-li závodit a myslíš to vážně, neváhej do sebe zainvestovat. Lekce jsou dlouhé hodinu a půl, potrápíš nejen psí tělo, ale také to své. Intense zahrnuje hodinu běžného tréninku a půl hodinu tréninku v podobě sprintů, běhání parkuru bez psů apod.