AGILITY

Agility je naším sportem číslo jedna. Otevřené dveře u nás mají začátečnické i pokročilé týmy. Po úvodním seznámení spolu najdeme styl a způsob učení, který bude nejlépe vyhovovat tobě i tvému čtyřnohému parťákovi. Všechno si vysvětlíme a domluvíme se, co budeš učit doma, abychom mohli na trénincích plynule navazovat na nové a nové věci. Chceš si se svým čtyřnohým kámošem užít spoustu zábavy a stát se tím nejlepším týmem? Tak nečekej a šup do rezervací.

BASIC

Basic je označení pro jednorázový vstup. Pokud jdeš poprvé, chceš si to zkrátka jen vyzkoušet nebo máš v plánu chodit nepravidelně jednou za čas, tak je pro tebe tahle varianta ta pravá.

HOBBY

Hobby je v hodné pro pravidelně docházející agiliťáky, kteří touží po vypnutí své hlavy a zapnutí té psí každý týden. Vždy když si předplatíš alespoň čtyři lekce předem, máš nárok na slevu. Lekce Tě tak vyjde o dost méně než jednorázový vstup.

ČLEN

Chceš-li závodit a myslíš to vážně, neváhej do sebe zainvestovat. Lekce jsou levnější a jako bonus máš k dispozici přístup na cvičák pro svůj osobní trénink, bez kterého se jako dobrý závodník rozhodně neobejdeš.

Odebírej čerstvé novinky ze Zapni psa

Jsi kurzant?

Přihlaš se do svého

© 2020 Zapni psa, All Rights reserved