Agility

Agility je naším sportem číslo jedna. Otevřené dveře u nás mají začátečnické i pokročilé týmy. Po úvodním seznámení spolu najdeme styl a způsob učení, který bude nejlépe vyhovovat tobě i tvému čtyřnohému parťákovi. Všechno si vysvětlíme a domluvíme se, co budeš učit doma, abychom mohli na trénincích plynule navazovat na nové a nové věci. Chceš si se svým čtyřnohým kámošem užít spoustu zábavy a stát se tím nejlepším týmem? Tak nečekej a šup do rezervací.

BASIC

Basic je označení pro jednorázový vstup. Pokud jdeš poprvé, chceš si to zkrátka jen vyzkoušet nebo máš v plánu chodit nepravidelně jednou za čas, tak je pro tebe tahle varianta ta pravá.

HOBBY

Hobby je v hodné pro pravidelně docházející agiliťáky, kteří touží po vypnutí své hlavy a zapnutí té psí každý týden. Vždy když si předplatíš alespoň 5 lekcí předem, máš nárok na slevu. Lekce Tě tak vyjde o dost méně než jednorázový vstup.

ČLEN

Chceš-li závodit a myslíš to vážně, neváhej do sebe zainvestovat. Lekce jsou levnější a jako bonus máš k dispozici přístup na cvičák pro svůj osobní trénink, bez kterého se jako dobrý závodník rozhodně neobejdeš.

Chceš to zkusit?

Předtím, než se přihlásíš na trénink, přečti si prosím souhrn praktických informací, které jsem pro Tebe sepsala.

Jsi účastníkem ONLINE kurzu?

Přihlaš se do svého

© 2020 Zapni psa, All Rights reserved