Poslušnost

Tréninky poslušnosti probíhají individuálně a nebo ve skupině po třech psech. Výchova psa by neměla probíhat podle žádné šablony a každý majitel psího parťáka má většinou vlastní představu o tom, jaké situace by jeho pes měl zvládat. Podle toho se pak spolu spolu domluvíme, co by pejsek měl umět, a jaké povely a jaká kritéria pro tyto dovednosti stanovíme.

BASIC

Basic je označení pro jednorázový vstup. Pokud jdeš poprvé, chceš si to zkrátka jen vyzkoušet nebo máš v plánu chodit nepravidelně jednou za čas a jinak si spíš cvičit doma sám, tak je pro tebe tahle varianta ta pravá.

HOBBY

Hobby je v hodné pro pravidelně docházející pejskaře, kteří touží po vypnutí své hlavy a zapnutí té psí každý týden. Vždy když si předplatíš alespoň 5 lekcí předem, máš nárok na slevu. Jedna lekce Tě tak vyjde o dost méně než jednorázový vstup.

ČLEN

Členství se vyplatí spíše zapáleným agiliťákům. Pokud ale máte chuť stát se naší součástí, baví vás cvičit poslušnost a máte chuť si jít občas zatrénovat i sami, neváhejte se ozvat.

Chceš to zkusit?

Předtím, než se přihlásíš na trénink, přečti si prosím souhrn praktických informací jako co s sebou nebo kdy začít, které jsem pro Tebe sepsala.

Co když vám to na cvičáku nepůjde?

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Občas se setkám s tím, že pejsek prostě není připraven trénovat na cvičáku, protože je to na něj moc těžké prostředí nebo naopak potřebuje do terénu, protože je moc jednoduché. V takovém případě jsou dvě možnosti: 

Online koučink

Pes který není schopný se na cvičáku vůbec soustředit potřebuje nejdřív klidné prostředí a velmi krátké tréninkové úseky. V těchto situacích je vhodný online koučink, kde se zaměříme motivaci a nácvik jednoduchých cviků. Online koučink je však vhodný i pro lidi, kteří bydlí daleko a chtějí se mnou trénovat.

Tréninky v terénu

Do terénu chodím s lidmi, kteří potřebují nacvičit přivolání v jiném prostředí nebo třeba řeší problémy se psy. Trénujeme míjení a co dělat, kdyže potkají cizího psa. Na takové lekce někdy beru své dvě fenky border kolie, které mým klientům pomáhají se socializací pejska.